شرکت بازرگانی بارزپخش کرمان در دی ماه ۱۳۷۶ تاسیس گردید.این شرکت کار خود را با توزیع لوازم یدکی خودروهای سبک در شهر کرمان آغاز نمود و طی سالها کار و تلاش و به مدد همکاری همراهان و مشتریان همیشگی خود توانسته حیطه کاری خود را به شهرستان های استان کرمان و سپس استان های همجوار از جمله هرمزگان و سیستان و بلوچستان وسعت دهد.

از یک سو توزیع بیش از ۶۰ برند داخلی و خارجی در جنوب شرق کشور و از سوی دیگر ایجاد فضای رقابتی سالم با توزیع محصولات با اصالت از جمله ایساکو ، عظام ،کروز، جمع ساز ، جهان پارت، دیناپارت و… و با تضمین آنها اطمینان دو چندانی را برای مشتری و مصرف کننده نهایی بوجود آورده است.

این شرکت با در اختیار داشتن سه مجموعه مجزا فروش با بکارگیری بیش از ۱۰۰ پرسنل و در اختیار داشتن سیستم حمل ونقل یکپارچه که شامل ۶ دستگاه کامیونت و ۱۰ دستگاه وانت بار ، توانسته است لوازم یدکی مورد نیاز بیش از ۱۰۰۰ فروشگاه را در مناطق ذکر شده با سهولت بیشتری توزیع نماید، که این خود تاثیر بسزایی در عرضه و تقاضای این گروه کالا در جنوب شرق کشور دارد.

 

۱. واحد فروش یدکی و سیالات

دفتر اصلی مجموعه بارزپخش در این واحد مستقر است، کلیه کنفرانسها و جلسات رسمی شرکت در این واحد برگزار میگردد. همچنین واحد فروش کلیه قطعات یدکی از جمله ایساکو، عظام ، بدنه و روغن و سیالات دراین واحد در حال کار میباشند.

 

۲. انبار هزار، کارمانیا و سیالات

ساختمان جدید این واحد در سال ۱۳۹۰ در هفت باغ علوی افتتاح شد. مجموعه انبار های شرکت در این واحد مستقر می باشد.

 

۳. دفتر تهران

وظیفه اصلی این دفتر هماهنگی و نظارت بر کلیه امور جاری شرکت بوده و در صورت نیاز به برقراری و ارتباط و جلسات حضوری با مدیریت عامل در اسرع وقت هماهنگی و اقدام می نماید.